سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > اجرای طرح پاکسازی گسترده در شهرک پیامبر اعظم / کاشت ۲۰۰ اصله درخت در حاشیه بلوار شهید رجایی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس خبر داد:

اجرای طرح پاکسازی گسترده در شهرک پیامبر اعظم / کاشت ۲۰۰ اصله درخت در حاشیه بلوار شهید رجایی

مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس از  اجرای عملیات جهادی و گروهی پاکسازی، نظافت و ساماندهی فضای سبز شهرک پیامبر اعظم (ص) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس، علی پاسلار زاده با اعلام این خبر، خاطر نشان کرد: صبح امروز پنجشنبه با حضور نیروهای خدوم مناطق شهرداری، سازمان های میادین،  حمل و نقل بار و مسافر، پسماند، سیما منظر و فضای سبز شهری، معاونت عمران و سازمان آتشنشانی طرح پاکسازی گسترده و جهادی شهرک پیامبر اعظم آغاز شد.
وی ادامه داد: به دلیل گستردگی شهرک پیامبر اعظم(ص) و حجم بالای کار، فعالیت ها توسط شهرداری منطقه سه بین مناطق وسازمانها تقسیم شد تا با همکاری کل مجموعه شهرداری این عملیات سریع تر انجام گیرد و الباقی سازمان ها نیز در حیطه وظایفشان فعالیت نمودند.
مدیر منطقه سه شهرداری افزود: سعی بر این بود که با اجرای این طرح کاستی های نظافتی، بصری و ایمنی در این شهرک را رفع کنیم و در حال حاضر پاکسازی و نظافت معابر و تمامی بلوارها، جمع آوری نخاله و زباله، هرس درختان، رنگ آمیزی جداول، لایروبی کانال ها، نصب علائم ترافیکی، درختکاری و در برخی نقاط لکه گیری آسفالت نیز انجام شد.
پاسلار زاده در بحث ارتقاء فضای سبز این شهرک، اظهار کرد: طی چند روز اخیر، پاکسازی و تسطیح حاشیه بلوار شهید رجایی و رفوژ وسط این بلوار واقع در این شهرک به طور کامل صورت گرفت.
وی در ادامه افزود: طی این عملیات  ۲۰۰ اصله درخت گارم زنگی، چنال، سپستان و جم در این فضا کاشته شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: رفاه و آسایش شهروندان از اولویت و وظایف شهرداری است و هدف از اجرای این طرح رسیدگی به مطالبات اهالی شهرک پیامبر اعظم(ص) در جهت حذف آلودگی های محیطی، حفظ زیبایی های بصری و پاکیزگی منظر شهری، نشاط و بهداشت عمومی محیط زندگی آنها است.

 

 


١٣:٣٠ - پنج شنبه ١٨ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  191870   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 84   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:2