مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس

تامین روشنایی و زیبا سازی حاشیه خور گورسوزان و خیابان ١٥ خرداد

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری بندرعباس، عباس بهمن زاده اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص تأمین روشنایی معابر که علاوه بر ایجاد امنیت در زیباسازی منظر شهری نیز موثر است ،عملیات تأمین روشنایی بلوار ١٥ خرداد حد فاصل میدان انقلاب تا بلوار حقانی اجرا شد.

 

بهمن زاده افزود :این پروژه به‌منظور افزایش امنیت و رفاه حال شهروندان در تردد هاي شبانه و افزايش  زیبایی مبلمان شهری در شب هااجرا شده است كه با توجه به اهميت  موضوع تأمین و اصلاح روشنایی معابر اصلی و فرعی سطح شهر، این پروژه  برای بلوار های اطراف خور گورسوزان هم اجرا خواهد شد.

 

بهمن زاده افزود :تعداد ٨ عدد پایه چراغ و ١٦ عدد چراغ متصل به تیر های موجود نصب گردیده که روشنایی مسیر را تأمین نموده است و در روز های آتی نصب نیمکت ها و سطل های زباله در دستور كار قرار دارد.

 

وی در پایان با بیان اینکه، وسایل و تجهیزاتی که در سطح شهر و بوستانها نصب و جانمایی میشوند برای زیباسازی شهرمان مي باشد و جزو بيت المال  است،گفت از شهروندان گرامی تقاضا داریم در حفظ ،نگهداری و نگهداشت آنها تلاش و همكاري لازم را با مجموعه شهرداري داشته باشند .١٤:٢٤ - دوشنبه ٢١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٩٩    /    تعداد نمایش : ١٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج