مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس

نصب بیش از 50 المان نوری گل در محدوده منطقه سه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس عباس بهمن زاده گفت : منظر شبانه به عنوان بخش جدانشدنی در طراحی محیط شهری است.

وی با توضیح این مطلب که منظر شبانه به عنوان بخش جدا نشدنی در طراحی محیط شهری است که باید به صورت همزمان با باقی قسمت‌ها توسط طراحان شهری طراحی شود، گفت: با استفاده از این تکنیک مهم می‌توان سرزندگی و سرحالی را برای شهروندان به ارمغان آورد و آرامش را در فضا برقرار کرد. ضمن اینکه میزان اعتبار لازم برای ایجاد چنین فضای مفرحی، بسیار محدود است.

بهمن زاده اضافه کرد: نورپردازی المان شهری کارآیی محیط را در همه ساعات شبانه‌روز ارتقا بخشیده و علاوه بر ایجاد فضای مفرح برای شهروندان و مسافران، موجب ماندگاری مردم در محیط بیرون تا دیروقت شده و رونق اقتصادی را فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: المان‌های حجمی در این دوره، نسبت به قبل متفاوت هستند به نحوی که تمام آن‌ها، در طول روز نیز به‌عنوان یک اثر حجمی قابل مشاهده هستند و در شب نورانی خواهند بود .

هم‌اکنون اجرای این المان‌های حجمی و نوری در دستور کار منطقه قرار گرفته است که فاز اول این طرح در بلوار ساحلی بندرعباس در حال اجرا می باشد. و در سایر بخش‌های سطح منطقه از جمله بلوارهای اصلی نیز اين المانها نصب و اجرا خواهد شد.


١٣:١٥ - يکشنبه ٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٣٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج