چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > آغاز عملیات اجرایی کانال های آبرو در محلات حاشیه ای شهر بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات اجرایی کانال های آبرو در محلات حاشیه ای شهر بندرعباس

به منظور رسیدگی و ساماندهی به وضع معابر محلات شهر بندرعباس، در حال حاضر دو محله به طور همزمان عملیات کانال کشی آنها آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار بندرعباس، علی پاسلار زاده در این خصوص عنوان کرد: سطح برخی کوچه ها به دلیل عدم کانال کشی آبرو، پس از خروج آب حاصل از شست و شوی محوطه خانه ها و همینطور در مواقع بارندگی سطح کوچه به محلی نامناسب و غیر بهداشتی برای رفت و آمد اهالی تبدیل می شود که از این رو، واحد عمرانی منطقه چهار در شروع کار با انتخاب دو مکان در محله اسلام آباد و کوی ملت اقدام به احداث کانال های دفع آبهای سطحی نموده است.
پاسلار زاده ادامه داد: این امر موجب نظافت کوچه ها و جلوگیری از جمع شدن آب، زباله و به وجود آمدن لجن روی سطح زمین، همچنین تسهیل در رفت و آمد ساکنین و ایجاد رضایت و خوشنودی آنها می شود.
وی همچنین خاطر نشان کرد: در محله ی اسلام آباد کوچه اسلام آباد ۱۳ کانالی به طول ۲۷۰ متر و نیز در محله کوی ملت کوچه ملت یک که شیبی به ارتفاع ۲۰ متر دارد، کانالی به طول ۷۵ متر در حال ساخت است. جدول گذاری هر دو کانال نیز انجام شده و در هفته های آتی اجرای پروژه های کانالهای آب رو در محلات ادامه دارد.

 


١٠:٠٦ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١١٣٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  185579   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 153   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:2