جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > بازدید مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از محله کوی ملت (دوهزار)


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از محله کوی ملت (دوهزار)

روح الله مرادی زاده مدیر منطقه سه به همراه معاونت خدمات شهری منطقه و مدیرعمرانی جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات و با در خواستهای ساکنین بازدید به عمل آورد
به گزارش روابط عمومی, روح الله مرادی زاده مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس به همراه عبدالرضا محمدی پور معاونت خدمات شهری منطقه و مهندس منوچهر فولادپور مدیر عمرانی این منطقه جهت بررسی و رسیدگی به برخی از مسائل و درخواستهای مردمی در بخشی از محله کوی ملت حوالی بلوار کشاورز بازدید کردند.
روح الله مرادی زاده طی سخنانی در این بازدید گفت : راه اندازی مکانی برای مشارکت ساکنان محله در امور اجرایی محل و بهره گیری از جوانان جهت کاهش آسیب های اجتماعی امری ضروری است که به همت شهرداری منطقه سه و انسجام و وحدت ساکنان محله این امر انجام می شود.
مرادی زاده افزود : انتخاب فضا و جانمایی برای این پروژه مورد بررسی و برنامه ریزی شده است .
وی در ادامه ی این بازدید عنوان کرد : احداث زمین ورزشی در محله کوی ملت جنب آتشنشانی جهت بهره مندی جوانان از تفریح سالم در دستور کار شهرداری منطقه سه قرار گرفت.
مدیر منطقه سه و همراهان همچنین از منازل کوی ملت که در بارندگی اخیر دچار مشکل شده بود بازدید نموده و به ساکنین آنجا قول همکاری و مساعدت داده شد.
مرادی زاده در پایان بیان کرد : تمامی کانکس های بلااستفاده و  مزاحم موجود در سطح معابر محله کوی ملت که باعث نارضایتی های عمومی شده است جمع آوری می شود.


١٠:٠٠ - پنج شنبه ٢٦ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٩٦٣٤    /    تعداد نمایش : ١٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  110071   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 162   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1